Najwyższej jakości paliwa... NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PALIWA... Najwyższej jakości paliwa... NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PALIWA... Wyjątkowa energia dla podróżnych... WYJĄTKOWA ENERGIA DLA PODRÓŻNYCH... Wyjątkowa energia dla podróżnych... WYJĄTKOWA ENERGIA DLA PODRÓŻNYCH... Transport dostosowany do potrzeb klienta... TRANSPORT DOSTOSOWANY DO POTRZEB KLIENTA... Transport dostosowany do potrzeb klienta... TRANSPORT DOSTOSOWANY DO POTRZEB KLIENTA...

Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z usług nowoczesnych myjni bezdotykowych dla samochodów osobowych i dostawczych
znajdujących się na naszych stacjach paliw.

NAJSZYBSZE MYCIE ZA NAJNIŻSZĄ CENĘ - BEZ ZARYSOWAŃ!

Dzięki perfekcyjnie dopracowanym programom utrzymanie pojazdu w czystości odbywa się wyłącznie za pomocą lancy ciśnieniowej bez udziału szczotek i gąbki czyli bez tarcia po delikatnym lakierze. Stałe korzystanie z naszego systemu mycia gwarantuje zawsze lśniący oraz nie porysowany i zabezpieczony lakier Państwa pojazdu.

Szybkie, proste, efektowne i tanie utrzymanie pojazdu w czystości. Stała konserwacja. Najnowszej generacji mycie proszkiem i zmiękczoną (zdemineralizowaną) gorącą wodą. Stała jakość mycia niezależnie od pory roku i różnej jakości dostarczanej wody.

Najwyższej klasy połysk bez plam i zacieków gwarantowany jest dzięki spłukiwaniu-osuszaniu zmiękczoną i zdemineralizowaną wodą pozbawioną w 99,97% minerałów.

PROGRAMY MYCIA DOSTĘPNE NA NASZYCH MYJNIACH:

 I 
Turbo-Oprysk (aktywny szampon)

II
Mycie Zasadnicze (zmiękczona gorąca woda z proszkiem)

III
Spłukiwanie (woda z sieci)

IV
Konserwacja Polimerem (zmiękczona gorąca woda z polimerem)

V
Nabłyszczanie-Osuszanie (zdemineralizowana woda z osuszaczem)

Zobacz nasze myjnie...

Myjnia Radoszyce

Myjnia Radoszyce Myjnia Radoszyce Myjnia Radoszyce    
         

Myjnia Skarżyszko-Kamienna

Myjnia Skarżyszko-Kamienna Myjnia Skarżyszko-Kamienna Myjnia Skarżyszko-Kamienna    
         

Myjnia Piekoszów

Myjnia Piekoszów Myjnia Piekoszów Myjnia Piekoszów    
         
Szybki kontakt: Znajdziesz nas:
 
 
* - oznacza pola wymagane.
Stacje paliw